2 Şubat 2012 Perşembe

Anadolu Efes Basketbol Oyuncuları, Taraftarı İçin Şarkı Söyledi - Video

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün taraftarı için çektiği reklam filminde takım oyuncuları kamera karşısına geçti. Oyuncular, Duman’ın 'Senden Daha Güzel' şarkısını kulübün taraftarları için söyledi.


Anadolu Efes Spor Kulübü - Büyük Sürpriz - Tanıtım Filmi

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün taraftarı için çektiği reklam filminde takım oyuncuları kamera karşısına geçti. Oyuncular, Duman’ın 'Senden Daha Güzel' şarkısını kulübün taraftarları için söyledi. Filmin başrolünde Kerem Tunçeri, Cenk Akyol, Sasha Vujacic, Tarence Kinsey ve Sinan Güler yer alıyor. Kerem Tunçeri’nin kendi sesiyle 'Senden Daha Güzel' şarkısını seslendirdiği filmde diğer oyuncular da gitar ve davul çalıyor.

Kurulduğu günden beri basketbola yatırım yapan, birbirinden değerli oyuncuları Türk basketboluna kazandıran, elde ettiği başarılarla Türkiye’nin gururu olan Anadolu Efes Spor Kulübü, taraftarının desteğini her zaman arkasında hissediyor. TBWA\ISTANBUL’un hazırladığı 'Anadolu Efes Taraftarı İçin Söylüyor' filmi de işte bu karşılıklı bağdan yola çıkarak hazırlandı ve "Basketbol aşktır, bitmeyen, eskimeyen, tükenmeyen, heyecanını hiç yitirmeyen güçlü bir tutkudur" duygusundan esinlendi. Tüm spor dallarında tezahürat yapan, slogan atan, şarkılar söyleyen taraftar olur. Oysa konu basketbol olunca, aşk karşılıklıdır. Bu sebeple, bu kez şarkıyı söyleyen taraftar değil, takım oldu.

Anadolu Efes, taraftarı ile arasındaki bu güçlü bağı en güzel anlatan parçayı seçti ve Duman grubunun 'Senden Daha Güzel' parçasından yola çıkarak taraftarı için 'Kimseyi görmedim ben senden daha güzel' dedi. Kerem Tunçeri söyledi, Sasha Vujacic, Tarence Kinsey ve Sinan Güler gitar, Cenk Akyol da davul çaldı. Böylece Anadolu Efes Basketbol Oyuncuları tüm takım arkadaşları adına taraftarlarına teşekkür etmiş oldu.

Çekimleri İki gün süren filmde ayrıca Efes Kızları ve taraftarlar da rol aldı. Çekimlerin bir günü stüdyoda, bir günü ise Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşti. Anadolu Efes sahadaki güçlü takım ruhunu, sahnede de gösterdi.

Yönetmenliğini Uygar Kutlu’nun yaptığı filmde, prodüksiyon çalışmalarını Autonomy Müzik, yapımını ise Jingle House üstlendi.

Künye
Reklamveren: Anadolu Efes Spor Kulübü
Reklam Ajansı: TBWA\ISTANBUL
Kreatif Grup Ajans Başkan Yardımcısı: İlkay Gürpınar
Kreatif Direktör: Volkan Karakaşoğlu
Yaratıcı Ekip: Zeynep Karakaşoğlu, Levent Yalgın
Marka Grubu Ajans Başkan Yardımcısı: Burcu Özdemir Kayımtu
Marka Direktörü: Ebru Eğilmez
Marka Yöneticisi: Chris Direduryan
Marka Temsilcisi: Büşra Şeftalicioğlu
Stratejik Planlama Ajans Başkan Yardımcısı: Toygun Yılmazer
Stratejik Planlama Direktörü: Tuğyan Çelik
Stratejik Planlama: Nisan Danışman
Ajans Prodüktörü: Mert Güler, Övünç Hitay
Prodüksiyon Şirketi: Autonomy
Prodüktör: Ahmet Kısacık
Yönetmen: Uygar Kutlu
Post Produksiyon: 1000 Volt
Medya Ajansı: Time

video

Yazının Puanı:5